2865
Slayt
389
Test
180
Poster
Kullanıcı Adı Şifre  

 
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 2 (Sesli)
Slaytı Sesli İzleyiniz
5386 KB
318
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 2 - Atomun Yapısı. Proton, nötron ve elektron kavramları. Atom çekirdeği ve katman kazanımları. Elektronların hareketi ve katmanlara yerleştirilmesi. Nötr kavramı. Tamamı sesli anlatımlı atomun yapısı belgeselini birlikte izleyelim.
Aktif üyelerimiz oy verebilir. Aktif üyemiz olmak için Tıklayın
7 sınıf maddenin yapısı ve özellikleri - 7 sınıf fen ve teknoloji maddenin yapısı ve özellikleri slayt - 7 sınıf fen ve teknoloji maddenin yapısı ve özellikleri konu anlatımı - 7 sınıf fen ve teknoloji maddenin yapısı ve özellikleri test - 7 sınıf fen ve teknoloji maddenin yapısı ve özellikleri video - 7 sınıf maddenin yapısı ve özellikleri - 7 sınıf fen ve teknoloji maddenin yapısı ve özellikleri test çöz - 7 sınıf fen ve teknoloji - 7. Sınıf Fen ve Teknoloji Maddenin Yapısı ve Özellikleri Konu Anlatımı


Bu slaytla ilgili hiç yorum yapılmadı... İlk yorumu sen yapabilirsin...
Aktif üyelerimiz yorum yazabilmektedir.


YASAL UYARI !
Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.
Sitedeki içerikler kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.
Slaytizle.com Web Site ve Slaytlarımız Virüs İçermez Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Mobil Ödeme İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. Kredi Kartınız Güvende!
© Copyright 2004 - 2015
Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır. [SER. - V2]