2865
Slayt
389
Test
180
Poster
Kullanıcı Adı Şifre  

 
Hayat Bilgisi 2 - Bayrağımız
Slaytı Sesli İzleyiniz
2350 KB
786
Hayat Bilgisi 2 - Bayrağımız - Bayrağımız özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın sembolüdür. Üzerinde bulunduğumuz vatanı kurtaran şehitlerimizin kanından meydana gelmiştir. İstiklal Marşı'mız ise vatanımızın kurtuluşunun şiirsel olarak anlatılmış halidir. Şimdi tüm bunları ve daha fazlarını görsel olarak izleyip öğrenelim.
Aktif üyelerimiz oy verebilir. Aktif üyemiz olmak için Tıklayın
2.sınıf hayat bilgisi bayrağımız ve istiklal marşımız konu anlatımı 2.sınıf hayat bilgisi bayrağımız ve istiklal marşımız 2.sınıf bayrağımız ve istiklal marşımız sunusu 2.sınıf bayrağımız ve istiklal marşımız slaytı hayat bilgisi 2.sınıf konu anlatımları hayat bilgisi 2.sınıf bayrağımız ve istiklal marşımız hayat bilgisi ders slaytları 2.sınıf hayat bilgisi ders slaytları 2.sınıf hayat bilgisi konu anlatımları hayat bilgisi 2.sınıf konuları


Bu slaytla ilgili hiç yorum yapılmadı... İlk yorumu sen yapabilirsin...
Aktif üyelerimiz yorum yazabilmektedir.


YASAL UYARI !
Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.
Sitedeki içerikler kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.
Slaytizle.com Web Site ve Slaytlarımız Virüs İçermez Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Mobil Ödeme İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. Kredi Kartınız Güvende!
© Copyright 2004 - 2015
Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır. [SER. - V2]