4521
Slayt
384
Test
167
Poster
Kullanıcı Adı Şifre 

Günün Posteri
Fen ve Teknoloji 6 - Dolaşım Sistemi Ders Afişi
Fen ve Teknoloji 6 - Dolaşım Sistemi Ders Afişi. Büyük ve Küçük dolaşımı izleyelim. Kalbimizin görevlerini kısaca hatırlayalım. Sağlıklı bir yaşam için dikkat etmemiz gereken temel kuralları gözden geçirelim. Dolaşım sistemi ders posterini indirin, yazdırın, duvarlarınızı bilgi ile donatın.
Günün Slaytı
Dünyanın en şanslı çocukları Atatürk Çocukları! Onları çok seven bir Ataları vardı ve onları unutmadı. Çocukların bayramı 23 Nisan nedir? 23 Nisan coş...
Üye Görüşleri...
geçen yıldan bu yana üyeyim teşekkürler slaytizle çalışanları...
Tüm Görüşler >> 

 

 
  Konu Anlatımı
Hayat Bilgisi 2 - Büyüdük Ve Değiştik - Her canlı gibi bizlerde doğduğumuz günden bu yana büyüdük ve değiştik. Bundan birkaç sene önce tek başımıza yapamadığımız şeyleri bugün kendimiz yapar olduk. Bebekken tek başımıza yürüyemezken, bugün arkadaşlarımız ile birlikte çeşitli oyunlar oynuyoruz. Bu slaytımızda sizlerle bebekliğimize bir yolculuk yaparak kendimizde meydana gelen değişiklikleri hep birlikte göreceğiz.
...................................................................... Slayt Boyutu: 3714 KB
Yayın: 22.04.2014
Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
  İnteraktif Test
Matematik 5 - Bölme Testi - Dört işlemden biri olan bölme işlemi ile ilgili sorulardan oluşan testimiz bildiklerinizi sınamak için hazır. Bölünen, bölen, kalan sayıları bulma konusu üzerine hazırlanan bölme problemlerini birlikte çözelim.
...................................................................... Slayt Boyutu: 1991 KB
Yayın: 22.04.2014
SLAYT İNDİR
  İnteraktif Test
Matematik 4 - Zaman Ölçme Testi - Zaman hepimiz için büyük önem taşır. Bir yere gideceğimizde zamanında orada olabilmek için saatten yararlanırız. Dersimizde saatin okunuşu, saatin yazılışı, zaman hesaplama ve dakika kavramlarını öğrendik. Şimdi sıra sizler için hazırladığımız zamanı ölçme testimizdeki sorular ile öğrendiklerimizi pekiştirmeye geldi. Hazırsanız sorularımız ekrana geliyor.
...................................................................... Slayt Boyutu: 1506 KB
Yayın: 22.04.2014
SLAYT İNDİR
  İnteraktif Test
Matematik 3 - Zamanı Ölçme Testi - Zaman kavramı hepimiz için önemlidir. Saatin okunuşu, zaman hesaplama kavramları ile ilgili testimizi çözerek zamanı ölçme hakkında öğrendiğimiz bilgilerimizi sınayalım.
...................................................................... Slayt Boyutu: 1926 KB
Yayın: 22.04.2014
SLAYT İNDİR
  İnteraktif Test
Matematik 4 - Uzunluk Ölçme Testi - Metre, santimetre, milimetre, kilometre gibi uzunluk ölçü birimlerinin birbirleri cinsinden değerlerini hesaplamayı biliyor musunuz? Uzunluk ölçme ile ilgili test sorularımızı şimdi birlikte çözelim.
...................................................................... Slayt Boyutu: 1572 KB
Yayın: 21.04.2014
SLAYT İNDİR
  İnteraktif Test
Matematik 3 - Kesirler Testi - Bütün, yarım ve çeyrek kavramlarını öğrendiğimize göre şimdi sıra bu bilgilerimizi çözeceğimiz problemlerle pekiştirmeye geldi. Kesirler ile ilgili sizler için için hazırladığımız testimizi hep birlikte çözelim.
...................................................................... Slayt Boyutu: 1807 KB
Yayın: 21.04.2014
SLAYT İNDİR


YASAL UYARI !
Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.
Sitedeki içerikler kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.
Slaytizle.com Web Site ve Slaytlarımız Virüs İçermez Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Mobil Ödeme İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. Kredi Kartınız Güvende!
© Copyright 2004 - 2014
Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır. [SER. - V2]