4514
Slayt
378
Test
165
Poster
Kullanıcı Adı Şifre 


 

 

  Fen ve Teknoloji 7.Sınıf Slaytları
 İsme Göre Sırala  |   Sesli / Sessiz Sırala  |   Popülerlik Sıralaması
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 6 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 6 - Karışımlar. Karışım nedir? Homojen ve heterojen karışımlara örnekler. Çözelti çeşitleri, çözeltinin oluşumu, derişik ve seyreltik çözelti örnekleri. Elektrolit çözelti nedir? Çözeltilerde derişik ve seyreltik ne anlama gelir?Tamamı sesli anlatımlı karışımlar ve çözeltiler slaytı.
6115 KB
317 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 5 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 5 - Maddenin Yapısı ve Özellikleri 5 - Bileşikler ve formülleri - Bileşik neye denir? Bileşikler nasıl oluşur? Hayatımızdaki bazı bileşikleri tanıyalım. Moleküler ve iyonik yapılı bileşik kazanımları ile tamamı sesli anlatımlı fen ve teknoloji slaytı.
2845 KB
228 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 4 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 4 - Kimyasal Bağlar - İyonik bağlar ve kovalent bağları keşfedelim. Kimyasal bağların sonuçlarını öğrenelim. Nasıl bağ oluştuğunu izleyelim. Tamamı sesli anlatımlı kimyasal bağlar slayt gösterisi.
2055 KB
204 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 3 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 3 - 7.sınıf elektronların dizilimi ve kimyasal özelliklerini keşfedelim. Atomdaki katmanları tanıyalım. Kararlı ve kararsız atomlar tanımları neyi ifade eder? Dublet ve oktet kuralını animasyonlarla görelim, kararlı hale gelme nedir öğrenelim. Tamamı sesli anlatımlı elektronların dizilimi ve kimyasal özellikleri slaytı.
2947 KB
264 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 2 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 2 - Atomun Yapısı. Proton, nötron ve elektron kavramları. Atom çekirdeği ve katman kazanımları. Elektronların hareketi ve katmanlara yerleştirilmesi. Nötr kavramı. Tamamı sesli anlatımlı atomun yapısı belgeselini birlikte izleyelim.
5386 KB
212 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 1 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 1 - Elementler ve Sembolleri. Günlük yaşamda en sık rastladığımız elementleri tanıyalım. Nerelerde kullanıldıklarını izleyelim. Periyodik tablonun ilk 20 elementini ve sembollerini ayrıntılı inceleyelim. Tamamı sesli anlatımlı elementler ve sembolleri slaytı.
7082 KB
291 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 3 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 3 (Sesli) - Yaşamımızdaki elektriği tanımaya elektrik devreleri ile devam ediyoruz. Seri ve Paralel bağlama ile oluşturulmuş elektrik devrelerini tanıyalım. Seri ve paralel bağlamada gerilimin ve akımın değişimini görelim. Voltmetre ve ampermetreyi tanıyalım. Tamamı sesli anlatımıyla ekranlarınızda....
2925 KB
267 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 2 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 2 (Sesli) - Elektrik Akımı - Elektrik nasıl taşınır? Odadaki elektrik düğmesine bastığımızda yanan lambaya elektrik nereden gelir? Elektrik devresinde elektrik nasıl hareket eder? Akım ve Gerilim nedir? Tamamı sesli anlatımıyla ekranlarınızda.
5061 KB
279 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 1 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 1 (Sesli) - Elektriklenme nedir? Pozitif ve negatif yükler neyi temsil eder? Nötr ne anlama gelir? Topraklama nedir? Niçin yapılır? Tamamı sesli anlatımlı fen ve teknoloji şöleni.
6257 KB
325 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 4 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 4 - Sürtünme Kuvveti. Günlük yaşamımızın en önemli parçası olan Sürtünme kuvveti sayesinde yolda yürüyebilir, dengede kalabilir ve istediğimiz zaman durabiliriz. Karada, havada ve suda sürtünme kuvvetinin etkilerini keşfedelim. Tamamı sesli anlatımlı.
4383 KB
556 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 3 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 3 - Basit Makineler. Kaldıraçlar, sabit ve hareketli makaralar, eğik düzlem ve dişliler. Basit makineler nedir? Görsel örnekler. Şematik çizimler ve yaşamdan karelerle basit makineler. Görsel fen devam edecek !
5740 KB
634 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 2 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 2 - İş ve Enerji. Görsellerle işin tanımı. İşin birimi ve hesaplanması. Kinetik ve potansiyel eneri kazanımları. Hız treni örneği ile kinetik ve potansiyel enerji dönüşümleri. Esnek cisimlerde potansiyel enerji. 50 karelik dev görsel, tamamı sesli anlatımı ile ekranlarınızda.
6371 KB
646 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 1 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 1 - Yayları Tanıyalım - Yayların dünyasına yolculuğa çıkalım mı? Yay nedir? ile başlayalım, yayların ne işe yaradıklarını keşfedelim, hayatımızdaki yayları izleyelim. Üstelik tüm bunları size kendi sesimizle anlatalım. Size tek kalan izlemek ve öğrenmek.
4205 KB
1165 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 5 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzdaki Sistemler 5 - Duyu organlarımız (2) - Dil, kulak, burun ve deri. Yapıları, görevleri, çalışma şekilleri. Tamamı sesli ve görsel anlatımla ekranlarınızda.
5315 KB
721 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 4 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 4 - Duyu Organlarımız - Yaşamın içinde bir parça olmamızı sağlayan organlarımız duyu organlarımızdır. Bu slaytımızda göze ait temel bilgiler ve göz rahatsızlıkları hakkında detayları sesli anlatım eşliğinde izleyeceğiz.
5000 KB
737 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 3 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzdaki Sistemler 3 - Denetleyici ve düzenleyici sistemler - Sinir sistemimiz, beyin, beyincik, omurilik. Düzenleyici bezler ve görevleri. Tümü görsel animasyonlu ve sesli anlatımlı.
5335 KB
835 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 2 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 2 - Boşaltım Sistemi. Boşaltım sistemi organ ve yapılarını tanıyalım. Nefronlar nasıl çalışır? Böbrek sağlığı için yapılacaklar. Tamamı ve fazlası sesli anlatımıyla ekranlarınızda.
7561 KB
689 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 1 (Sesli) Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzdaki Sistemler 1 - Sindirim Sistemi: Sindirim sistemi organlarının görevleri. Enzimler ve görevleri. Safra ve pankreasın görevleri. Tamamı sesli anlatımlı sinderem sistemi ve enzimler slaytı.
5900 KB
1229 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Güneş Sistemi 3 Fen ve Teknoloji 7 - Güneş Sistemi 3 - Uzay Bilimi. Gökyüzü araştırmaları binlerce yıldır süregelen bir çalışma. Farklı medeniyetlerin uzay araştırmalarını inceleyelim. Türk uzay bilimcilerini tanıyalım. Teleskopun icadını ve bilime katkılarını fark edelim. Uzay, ay ve gök bilimi üzerine daha fazlası için tıklayın, indirin, izleyin...
3700 KB
2510 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Güneş Sistemi 2 Fen ve Teknoloji 7 - Güneş Sistemi 2 - Güneş sistemindeki gezegenleri tanıyalım. Merkür'den, Neptün kadar güneş sistemimizdeki 8 gezegeni farklı özellikleri ile tanıyalım. Ayın evrelerini izleyelim. Gelgit olayını fark edelim. Galaksi ve evren kavramlarının anlamını izleyelim.
2700 KB
2266 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Güneş Sistemi 1 Fen ve Teknoloji 7 - Güneş Sistemi 1 - Gök Cisimleri. Gökyüzünü aydınlatan yıldızların ne kadar çok olduğunu fark ettiniz mi? Yıldızlar ile gezegenler arasındaki farklar nelerdir? Yıldızlar belirli takımlar oluşturur mu? Yıldızlar kayar mı? Meteor ve göktaşı nedir? Tamamı ve fazlasının yanıtını bu slaytta vereceğiz.
3150 KB
2350 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - İnsan ve Çevre 3 Fen ve Teknoloji 7 - İnsan ve Çevre 3 - Çevre Sorunları. Milyarlarca yıl yaşındaki dünyamızı son 100 yılda öyle hale getirdik ki, milyonlarca yıldır dünyada yaşayan hiç bir toplum dünyaya bu denli zarar vermemişti. Neler mi yaptık? İzleyin!
3200 KB
1899 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - İnsan ve Çevre 2 Fen ve Teknoloji 7 - İnsan ve Çevre 2 - Biyolojik Çeşitlilik. Bir ekosistem içersindeki canlılar nasıl bir bütün halinde yaşar? Canlılar nasıl birbirlerine muhtaçtır? Nesli tükenen canlı türleri ve alınması gereken önlemler. İzleyin, haberiniz olsun.
1660 KB
1928 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - İnsan ve Çevre 1 Fen ve Teknoloji 7 - İnsan ve Çevre 1 - Habitat ve ekosistemler. Dünyamızdaki farklı canlı çeşitlerinin birbirleri ile olan ilişkileri ve yaşam alanları. Tür neye denir? Canlılar üzerinde iklim ve besin zinciri faktörü.
5300 KB
2381 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Işık 4 Fen ve Teknoloji 7 - Işık 4 - Mercekler. İnce kenarlı mercekleri, kalın kenarlı mercekleri tanıyoruz. Işığa neler yaptıklarını animasyonlu anlatımlarla izleyelim. Merceklerin hayatımızdaki kullanım alanlarını araştıralım.
1800 KB
2208 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Işık 3 Fen ve Teknoloji 7 - Işık 3 - Işığın Kırılması. Işık nasıl kırılır? Kırılma açısı, gelme, yansıma açıları neyi ifade eder? Göldeki taş niçin göründüğünden küçüktür? Gökkuşağı nasıl oluşur? Işık hakkında merak ettiklerinizi izleyin, öğrenin.
1350 KB
2324 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Işık 2 Fen ve Teknoloji 7 - Işık 2 - Beyaz ışığın özellikleri - Yaşamımızı devam ettirebilmemizi sağlayan ışığı keşfetmeye devam ediyoruz. Temel renkleri ve beyaz rengi tanıyalım. Işık filtresi nedir öğrenelim. Görünür ışık dışındaki ışık türleri nelerdir? Görsel örneklerle, görsel fen sürüyor...
2500 KB
2375 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Işık 1 Fen ve Teknoloji 7 - Işık 1 - Işığın soğurulması. Işığın cisimler üzerinde etkileri. Işığı soğuran ve yansıtan cisimler. Dünyamızın ışık kaynağı güneşin hayatımıza etkisi. Renkler ve ışık gerçeği.
2700 KB
2626 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 6 Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı ve Özellikleri 6 - Karışımlar. Karışım nedir? Homojen ve heterojen karışımlar ve çözelti kazanımı. Çözeltinin oluşumu, yaşamımızdaki çözeltiler. Elektrolit nedir? Çözeltilerde derişik ve seyreltik ne anlama gelir? İzleyelim, öğrenelim.
2400 KB
2259 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 5 Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı ve Özellikleri 5 - Bileşikler ve formülleri - Bileşik neye denir? Bileşikler nasıl oluşur? Hayatımızdaki bazı bileşikleri tanıyalım. Moleküler ve iyonik yapılı bileşik kazanımları ile görsel fen sürüyor...
1160 KB
2088 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 4 Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı ve Özellikleri 4 - Kimyasal Bağlar - İyonik bağlar ve kovalent bağları keşfedelim. Kimyasal bağların sonuçlarını öğrenelim. Nasıl bağ oluştuğunu izleyelim.
658 KB
2084 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 3 Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı ve Özellikleri 3 - Elektronların Dizilimi - Atomdaki katmanları tanıyalım. Kararlı kararsız atomları izleyelim. Dublet ve oktet kuralı animasyonlarını görelim, kararlı hale gelme nedir öğrenelim.
677 KB
2162 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 2 Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin yapısı ve özellikleri 2 - Atomun Yapısı. Proton, nötron ve elektron kavramları. Atom çekirdeği ve katman kazanımları. Elektronların hareketi ve katmanlara yerleştirilmesi. Nötr kavramı. Görsel fen sürüyor.
1900 KB
2218 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı 1 Fen ve Teknoloji 7 - Maddenin Yapısı ve Özellikleri 1 - Elementler ve Sembolleri. Günlük yaşamda en sık rastladığımız elementleri tanıyalım. Nerelerde kullanıldıklarını izleyelim. Periyodik tablonun ilk 20 elementini ve sembollerini ayrıntılı inceleyelim. Slaytizle'den 50 Karelik bir fen klasiği daha...
3370 KB
2577 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 3 Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 3 - Elektrik devrelerinde seri ve paralel bağlama ne demektir? Özelliklerini inceleyelim. Kısa devre nedir? Kısa devre örnekleri.Görsel çizimlerle ekranlarınızda...
771 KB
2300 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 2 Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 2 - Elektrik Akımı nedir? Elektrik devrelerinde elektrik nasıl taşınır? Enerji transferini izleyin. Elektrik akımının yönünü bulun. Ampermetre ve voltmetre ile tanışın, devre üzerinde gösterin. V/A ile OHM ilişkisini fark edin.
1800 KB
2336 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 1 Fen ve Teknoloji 7 - Yaşamımızdaki Elektrik 1 - Elektriklenme nedir? Hayatımızda çıt çıt sesleri ile duyduğumuz elektriklenme nasıl oluşur? Artı ve eksi yüklerle nötr kavramları. Şimşek ve yıldırımın, kazağımızdaki çıtırtı ile ilişkisi ne? Tümü görsel, animasyon eklentili profesyonel slayt farkını izle.
2560 KB
2877 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 4 Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 4 - Sürtünme Kuvveti. Sürtünme kuvvetinin hayatımızdaki yeri. Sürtünme kuvvetinin yaşama kattığı artılar ve eksiler. Sürtünme kuvvetinin dünyamızı koruyan bir güç olduğunu biliyor musunuz? Sürtünme kuvvetini izleyin.
2400 KB
2299 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 3 Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 3 - Basit Makineler. Kaldıraçlar, sabit ve hareketli makaralar, eğik düzlem ve dişliler. Basit makineler nedir? Görsel örnekler. Şematik çizimler ve yaşamdan karelerle basit makineler. Görsel fen devam edecek !
2800 KB
2776 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 2 Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 2 - İş ve Enerji. Görsellerle işin tanımı. İşin birimi ve hesaplanması. Kinetik ve potansiyel eneri kazanımları. Görsellerle enerji çeşitleri. Hız treni örneği ile kinetik ve potansiyel enerji dönüşümleri. Esnek cisimlerde potansiyel enerji. 50 karelik dev görsel destek yine slaytizle'den!
2800 KB
2786 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 1 Fen ve Teknoloji 7 - Kuvvet ve Hareket 1 - Yayları tanıyalım. Yay çeşitleri ve yayların yaşamımızdaki kullanım alanları. Yay ile dinamometre arasındaki ilişki ve esneklik kavramı.
2400 KB
2906 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 5 Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzdaki Sistemler 5 - Duyu organlarımız (2) - Dil, kulak, burun ve deri. Yapıları, görevleri, çalışma şekilleri. Tamamı şematik ve görsel. Slaytizle.com farkı ile!
1900 KB
2606 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 4 Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzdaki Sistemler 4 - Duyu organlarımız - Göz. Gözün yapısı, görme nasıl gerçekleşir? Göz kusurları nelerdir? Göz yanılması örnekleri.
2900 KB
2575 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 3 Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzdaki Sistemler 3 - Denetleyici ve düzenleyici sistemler - Sinir sistemimiz, beyin, beyincik, omurilik. Düzenleyici bezler ve görevleri. Tümü görsel animasyonlu.
2700 KB
2825 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 2 Fen ve Teknoloji 7 - Vücudumuzda Sistemler 2 - Boşaltım Sistemi. Boşaltım sistemi organ ve yapılarını tanıyalım. Nefronlar nasıl çalışır? Böbrek sağlığı için yapılacaklar ve fazlası...
4400 KB
2781 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
SAYFALAR: | 1 45 adet slayt.
Bazı slayt isimlerinin yanında göreceğiniz (v2) ibaresi, konu anlatım slaytının 2. versiyonu olduğunu belirtir.
Aynı konunun farklı görsel ve örneklerle yeniden düzenlenerek siteye eklendiğini belirtir.


UYARI
Slaytizle.com® İlköğretim / Eğitim Sunularının YAYIN HAKKI Slaytizle.com®'a aittir.
Bu sunuların Slaytizle.com® üyeleri tarafından indirilip, diğer sitelere gönderilmesi, kişisel sitelerinde yayınlanması yasaktır. Slaytlar kişisel ve eğitim amaçlı kullanım içindir. Web ortamında yayınlama hakkı sadece Slaytizle.com®'dadır...


YASAL UYARI !
Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.
Sitedeki içerikler kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.
Slaytizle.com Web Site ve Slaytlarımız Virüs İçermez Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Mobil Ödeme İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. Kredi Kartınız Güvende!
© Copyright 2004 - 2014
Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır. [SER. - V2]