4521
Slayt
384
Test
166
Poster
Kullanıcı Adı Şifre 


 

 

  Sosyal Bilgiler 6.Sınıf Slaytları
 İsme Göre Sırala  |   Sesli / Sessiz Sırala  |   Popülerlik Sıralaması
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 3 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 3 - Dünya devletlerinin doğal hayatı korumak için yaptığı girişimler ve bunun yanında gerçek bir internet haberinin detayları. Dünya barışı için düzenlenen organizasyonları hep birlikte tanıyalım. Temelinde dostluk yatan kültür ve spor faaliyetleri kazanımları ile görsel sosyal sürecek. Tamamı sesli anlatımla ekranlarınızda.
4463 KB
39 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 2 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 2 - Türk Dünyası ve Türk toplumları. Türkiye ile Türk devletleri arasındaki ilişkiler. Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ile Türkiye'nin ticari ve kültürel ilişkilerini tamamı sesli olan bu slaytımızda izleyelim.
4692 KB
52 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 1 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 1 - Türkiye'nin coğrafik konumu ve Dünya ülkeleri arasındaki yeri ve önemini öğrenelim. Ülkemizin ticari ilişkileri hakkında bilgi sahibi olalım. İthalat ve ihracat ne demektir öğrenelim. Ülkemizin ticari ilişkide bulunduğu ülkeleri yakından tanıyalım. Tamamı sesli anlatımlı 50 karelik görsel sosyal bilgiler şölenini izleyelim.
9630 KB
60 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 3 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 3 - Devlet vatandaşına nasıl hizmet götürür? Devletin en önemli kaynağı nedir? Ülkemiz sahip olduğu değerleri nasıl kullanır? Ormanlarımızın ülke kaynaklarına katkısı nedir? Tamamı sesli anlatımı ile ekranlarınızda.
4673 KB
696 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 2 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 2 - Dört mevsimin yaşanabildiği cennet vatanımızın temel kaynakları: Turizm, ticaret ve sanayi. Turizmde ülkemizin önemli merkezlerini tanıyıp, ticaret ve sanayide ülkemizin ürettiklerine göz atacağız. Tamamı sesli anlatımıyla...
5245 KB
571 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 1 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 1 - Her köşesi farklı bir zenginlikle donatılmış bir cennettir vatanımız. Gerek yer üstündeki, gerek yer altındaki zenginliklerimizin neler olduğunu birlikte yeniden keşfedelim. Tamamı sesli anlatımı ile yine sizlerle.
4921 KB
651 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 6 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 6 - Anadolu ve Mezopotamya Medeniyetleri - Bu slaytımızda Frigler, İyonlar, Asurlar, Babiller hakkında temel bilgilere ve ilgili görsellere yer veriyoruz. Tamamı sesli anlatımı ile ekranlarınızda.
6100 KB
717 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 5 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 5 - Anadolu ve Mezopotamya Medeniyetleri - Bu slaytımızda Hititler, Urartular, Lidyalılar, Sümerler hakkında temel bilgilere ve ilgili görsellere yer veriyoruz. Tamamı sesli anlatımı ile ekranlarınızda.
6500 KB
775 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 4 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 4 - Tarihte İnsanlar. Tarihi ve tarih öncesi devirler. Çağlar. Çağların tarihsel dizilişi. Taş devrinden 1900lere insan yaşamındaki değişimi izleyin. Sesli anlatımıyla zamanda yolculuğa hazır mısınız?
5196 KB
650 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 3 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 3 - Dört mevsim Türkiye. Ülkemizde görülen iklim türleri ve bitki örtüleri. Nasıl oluyor da aynı anda dört mevsim yaşanabiliyor? Cennet vatan Türkiyenin halk tınıları ve sesli anlatımı ile Türkiyemizde yaşam.
7164 KB
658 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 2 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 2 - Dünyamızdaki halklar ve kültür farklılıkları. Farklı iklim çeşitlerinde yaşayan toplumların tanıtımı. Avustralyalı aborijinler, çöldeki tuaregler, kar üstünde yaşayan Sibiryalı evenler, balina avcısı Eskimolar. Tamamı sesli anlatımı ile ekranlarınızda.
4870 KB
786 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 1 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 1 - İnsanlar, yerler ve çevreler. Paralel, meridyen, ekvator, kıtalar, okyanuslar ve ilgili kazanımlar. Haritalarda ölçekler. Tamamı görsel ve sesli anlatımıyla ekranlarınızda. İyi seyirler.
5400 KB
1044 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 5 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 5 - Atatürk'ün sosyal bilimler alanında yaptığı çalışmalar. Türk tarihi ve Türkçe dili üzerine kurduğu kurumlar ve özlü sözleri. Türkçeye sahip çıkmanın önemi. Tamamı sesli anlatımla ekranlarınızda.
2300 KB
609 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 4 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 4 - Kurumlarla olan sorunların çözümünde nasıl bir yol izlemeliyiz? Dilekçe ile sorunlarımızı nasıl çözüme ulaştırırız? Elif ve annesinin başından geçenleri izleyip öğrenelim. Sesli anlatımlı.
2200 KB
500 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 3 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 3 - Bilimsel araştırma basamaklarına uygun olarak araştırma nasıl yapılır? Bir araştırma konusu belirleyip araştırma basamaklarını keşfedelim. Tamamı sesli anlatımla ekranlarınızda.İyi seyirler.
4856 KB
529 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 2 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 2 - Olgu ve görüş arasındaki farklar nelerdir? Tahsin'in Pamukkale gezisi notlarında hem olgulara, hem de görüşlere rastlamak mümkğn. Birlikte izleyelim, okuyalım ve öğrenelim. Tamamı sesli ve anlatımlı.
5350 KB
476 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 1 (Sesli) Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 1 - Sosyal bilgilerin önemi. Toplumda sosyal etkinin ne denli büyük olabileceğini kanıtlarla sergileyen 17 Ağustos 1999 depremi ve sosyal olaylar. Belgesel tadında eğitim slaytı.
4245 KB
642 Kişi İzledi

Slaytı Sesli İzleyiniz
SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Elektronik Yüzyıl 2 Sosyal Bilgiler 6 - Elektronik Yüzyıl 1 - Teknoloji ne zaman keşfedildi? Teknoloji yeni icat edilen bir şey mi? Teknolojinin zamanla nasıl değiştiğini izlemek ister misiniz? Peki ya sağlık alanındaki yenilikler neler? Teknolojinin hayatımızdaki yerini izleyelim.
2790 KB
513 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Elektronik Yüzyıl 1 Sosyal Bilgiler 6 - Elektronik Yüzyıl 1 - Sosyal bilimler nedir? Sosyal bilimler hangi parçalardan oluşmuştur? Sosyal bilimleri oluşturan bilim dallarını birlikte keşfedelim.
2170 KB
474 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 5 Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 5 - İnsan hakları ve Türkiye. İnsan hakları evrensel bildirgesinin yurdumuzda uygulanışı. Türkiye'de insan hakları hangi alanlarda karşımıza çıkıyor. Maddeler halinde ekranlarda.
1350 KB
1808 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 4 Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 4 - İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi. Birleşmiş milletler tarafından yayınlanan insan hakları bildirgesinin 50 karelik görsel tam metni. İnsani haklarınızı öğrenin, arşivinizde mutlaka bulunmalı.
3500 KB
1548 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 3 Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 3 - Magna Carta nedir? 1215lerin anayasası neleri içeriyor, birlikte izleyelim. Tüm maddeleri ile Osmanlı devletinin ilk anayasası Kanuni Esasiyi ekranlarınızda.
1800 KB
1655 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 2 Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 2 - Hammurabi Kanunlarını tanıyalım. Toplum yaşamı üzerine yazılı ilk kuralları öğrenelim. Peygamberimizin Veda Hutbesi. Çok özel görsellerle tasarlanmış insanlığa hitabeyi okuyalım.
2300 KB
1650 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin Serüveni 1 Sosyal Bilgiler 6 - Demokrasinin serüveni 1 - Ülkelerin yönetim biçimleri. Monarşi, oligarşi, teokrasi ve demokrasiyi tanıyalım. Cumhuriyetin ayrıcalıklarını keşfedelim. Tarihten günümüze demokratikleşme çabalarını izleyin. İlk meclisten, magna cartaya insan hakları. İnsan haklarının günümüzdeki sonuçları ve birleşmiş milletler. Tam 40 karelik, muhteşem bir görsel demokrasi serüveni, ekranlarınızda...
4600 KB
2124 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 3 Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 3 - Dünya devletlerinin doğal hayatı korumak için yaptığı girişimler ve gerçek bir internet haberinin detayları. Dünya barışı için düzenlenen organizasyonları tanıyalım. Temelinde dostluk yatan kültür ve spor faaliyetleri kazanımları ile görsel sosyal sürecek.
2400 KB
1839 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 2 Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 2 - Türk Dünyası ve Türk toplumları. Türkiye ile Türk devletleri ilişkileri. Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ile Türkiye'nin ticari ilişkilerini izleyelim.
2300 KB
1936 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 1 Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemiz ve Dünya 1 - Türkiye'nin coğrafik konumu ve dünya ülkeleri arasındaki yeri ve önemi. Ülkemizin ticari ilişkileri. İthalat ve ihracat kavramları. Ülkemizin ticari ilişkide bulunduğu ülkeleri yakından tanıyalım. Tamamı görsel tam 50 karelik görsel şölen.
4400 KB
2511 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 3 Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 3 - Vergi nedir? Devlet niçin vergi alır? Alınan vergiler nasıl kullanılır? Ve doğal kaynakların kullanımı kazanımı. Ormanlarımızı, temiz su kaynaklarımızı kaybediyoruz. Ne yapmalıyız? İzleyin!
2900 KB
2162 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 2 Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 2 - . Turistik yerler ve turizmin ekonomimize katkılarını izleyin. Sanayi ve ticaretin ülke ekonomisindeki yeri kazanımı. İşletmelerle, üretim yerleri arasındaki ilişkiyi fark edin. Görsel sosyal bilgileri izleyin...
2830 KB
2250 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 1 Sosyal Bilgiler 6 - Ülkemizin Kaynakları 1 - Yeraltı kaynaklarımız nelerdir? Ülkemizde hangi maden nerede çıkıyor. Bor gerçeğini tanıyalım. Tarım ve Hayvancılığa değiniyoruz. Hangi bölgemizde ne yetişiyor? Hangi hayvancılık yapılıyor? Ülkemizi tanımaya var mısınız?
3050 KB
2523 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 6 Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 6 - Kaşgarlı Mahmut - Gazneli Mahmut - Alparslan - Melikşah - Nizamül Mülk. Eserleri, kahramanlıkları ve bugüne bıraktıkları ile tarihin eskimeyecek yapraklarındaki ünlüleri tanıyalım.
3200 KB
2466 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 5 Sosyal Bilgiler 6 - İpek Yolunda Türkler 5 - Müslümanlığın kısa tarihçesi. Müslümanların yaptığı savaşlar. Türkler ve İslamiyet. Türkleri islamiyetle tanıştıran tarihi savaş ve sonuçları. Işık doğudan yükseliri görerek anlayın !
3100 KB
2464 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 4 Sosyal Bilgiler 6 - İpek Yolunda Türkler 4 - Tarihi İpek Yolu. Tarihi 2000 yıl öncesine kadar uzanan bir ticaret ve kültür yolu olan İpek yolunu tanıyalım. Yüzyıllar öncesinde kurulmuş uluslararası bağlar ve ipek yolu. Günümüze ulaşan tarihi ipek yolu eserleri.
1730 KB
2216 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 3 Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 3 - Türk Ordusu ve Türklerin askeri ruhu. Tarihin ilk dönemlerinden beri dünya tarihine imza atan asker bir milletin ordusu: Türk Ordusu !
2400 KB
2191 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 2 Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 2 - Göktürklerin (Köktürkler) tarihçesi, Bumin Kağan ve Göktürk devleti. Orhun abideleri ve diğer yazıtlar. Uygurların tarihçesi. Kavimler göçünün detayları, niçin yapıldı? sonuçları neler? Tamamı harita destekli görsel sosyal bilgiler ekranlarınızda...
2400 KB
2382 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 1 Sosyal Bilgiler 6 - İpek yolunda Türkler 1 - Türk destanları: Oğuz kağan destanı - Türeyiş destanı - Ergenekon destanı. Orhun yazıtları ve tarihçesi. Tamamı görsel, renkli tarihi izleyin.
3600 KB
2950 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 5 Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 5 - Anadolu ve Mezopotamya Medeniyetleri. Slaytizle.com'dan yine arşivlik bir slayt. 70 kareden fazla içeriği ile tarihi medeniyetleri tanıtıyoruz. Hititler - Urartular - Lidyalılar - Sümerler - Frigler - İyonlar - Asurlar - Babiller. Nasıl yaşadılar neler bıraktılar? Zamanda yolculuk sürüyor. Slayt sonunda 1 ekranda tüm medeniyetler çalışması. Slaytizle farkını izleyin!
6300 KB
2458 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 4 Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 4 - Tarihte İnsanlar. Tarihi ve tarih öncesi devirler. Çağlar. Çağların tarihsel dizilişi. Taş devrinden 1900lere insan yaşamındaki değişimi izleyin. Görsellerle zamanda yolculuğa hazır mısınız?
2750 KB
2029 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 3 Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 3 - Dört mevsim Türkiye. Ülkemizde görülen iklim türleri ve bitki örtüleri. Nasıl oluyor da aynı anda dört mevsim yaşanabiliyor. Etki eden faktörler görsel olarak ekranlarda.
3000 KB
2252 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 2 Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 2 - Dünyamızdaki halklar ve kültür farklılıkları. Farklı iklim çeşitlerinde yaşayan toplumların tanıtımı. Avustralyalı aborijinler, çöldeki tuaregler, kar üstünde yaşayan Sibiryalı evenler, balina avcısı Eskimolar. Tamamı bu slaytta Slaytizle.com farkı ile...
2700 KB
2162 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 1 Sosyal Bilgiler 6 - Yeryüzünde Yaşam 1 - İnsanlar, yerler ve çevreler - Paralel, meridyen, ekvator, kıtalar, okyanuslar ve ilgili kazanımlar. Haritalarda ölçekler. Tamamı görsel sosyal bilgileri izleyin.
2500 KB
2934 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 5 Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 5 - Atatürk'ün sosyal bilimler alanında yaptığı çalışmalar. Türk tarihi ve Türkçe dili üzerine kurduğu kurumlar ve özlü sözleri.
1300 KB
1756 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 4 Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 4 - Kurumlarla olan sorunların çözümü. Dilekçe ile sorunlarımızı nasıl çözüyoruz? Örnek olay işlenişi ile ekranlarda.
1200 KB
1675 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 3 Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 3 - Bilimsel araştırma basamaklarına uygun olarak araştırma yapıyoruz. Araştırmanın basamaklarını tek tek tanıyoruz. Ne araştırmak isterdiniz?
2100 KB
1613 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 2 Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 2. Olgu ve görüşün farkları.Tahsin'in Pamukkale gezisini izleyin, olgu ve düşünce kavramlarını ayırt edin.
2100 KB
1774 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 1 Sosyal Bilgiler 6 - Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 1. Bireysel değişimlerin çevremizdeki kişiler üzerinde etkisi. Toplumsal olayların, toplumun bütününü nasıl etkilediği kazanımı üzerine kurulu Marmara Depremi ve Toplumumuz.
1500 KB
2046 Kişi İzledi

SLAYT İNDİR
SAYFALAR: | 1 46 adet slayt.
Bazı slayt isimlerinin yanında göreceğiniz (v2) ibaresi, konu anlatım slaytının 2. versiyonu olduğunu belirtir.
Aynı konunun farklı görsel ve örneklerle yeniden düzenlenerek siteye eklendiğini belirtir.


UYARI
Slaytizle.com® İlköğretim / Eğitim Sunularının YAYIN HAKKI Slaytizle.com®'a aittir.
Bu sunuların Slaytizle.com® üyeleri tarafından indirilip, diğer sitelere gönderilmesi, kişisel sitelerinde yayınlanması yasaktır. Slaytlar kişisel ve eğitim amaçlı kullanım içindir. Web ortamında yayınlama hakkı sadece Slaytizle.com®'dadır...


YASAL UYARI !
Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.
Sitedeki içerikler kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.
Slaytizle.com Web Site ve Slaytlarımız Virüs İçermez Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Mobil Ödeme İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. Kredi Kartınız Güvende!
© Copyright 2004 - 2014
Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır. [SER. - V2]