4521
Slayt
384
Test
167
Poster
Kullanıcı Adı Şifre 
 

 
Türkçe 1 - A Sesi
Slaytı Sesli İzleyiniz
2900 KB
8242
Türkçe 1. Sınıf. Okumayı-Yazmayı Öğreniyorum. A sesi sunusu. A sesinin yazımı, ilgili görseller ile sesin pekiştirilmesi. Al, ala hecelerinin örnekleri. Tümü eğik el yazısı ile yazılmış sunu. Çok eğlenceli A sesi pekiştirme şarkısı ile farkımızı izleyin!
Aktif üyelerimiz oy verebilir. Aktif üyemiz olmak için Tıklayın
Türkçe 1. Sınıf. Okumayı-Yazmayı Öğreniyorum. A sesi sunusu, Türkçe 1. Sınıf. Okumayı-Yazmayı Öğreniyorum. A sesi slaytı, A sesi sunusu. A sesinin yazımı slaytı, eğik el yazısı ile yazılmış sunu,eğik el yazısı ile yazılmış slaytı,
Yorumlar
salylar indirdim meği geçenlere teşekkürler
Sayın yetkili, Çalışmalarınızı beğenerek izliyorum. Fakat 'a' harfi yazılırken bence bir el simgesi kullanılmalı ve asla el kaldırılmadan harfin yazımı tamamlanmalı. Sizin çalışmanızdaki ok işaretleri ve bu işaretler arasındaki kısa boşluklar kesinlikle öğrencinin bocalamasına neden olur düşüncesindeyim. Ayrıca büyük a (A) sesinin yazılışınıda aynı şekilde işlemeniz faydalı olacaktır. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Gülsema AKÇA 4/A sınıfı öğrt.
Türkçe 29 harf ile ilgili 2010 yapımı slaytlarımızda bu ve benzeri konulardaki düzenlemelere dikkat edilmiştir. Slaytizle.com

2 kez yorumlandı.
Aktif üyelerimiz yorum yazabilmektedir.


YASAL UYARI !
Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.
Sitedeki içerikler kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz ve paylaşılamaz.
Slaytizle.com Web Site ve Slaytlarımız Virüs İçermez Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Kredi Kartı İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com'da Mobil Ödeme İle Alış Veriş Yapabilirsiniz Slaytizle.com SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir. Kredi Kartınız Güvende!
© Copyright 2004 - 2014
Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır. [SER. - V2]