Bize Ulaşın
ÜYE GİRİŞİ
ÜYE OL
Uzaktan Eğitim


16 yıldır uzaktan eğitim ve internetten onilne eğitim üzerine faaliyet gösteren Slaytizle.com, M.E.B. müfredatına tam uyumlu ders destek içerikleri ile öğrencilerimizin derslerine destek olmaktadır. Onbinlerce kullanıcıya ulaşan eğitim ailemizde geride kalan yıllarda, ilkokuldan, üniversiteye ulaşmamış bir geçmişi izlemek heyecan ve gurur verici.

Slaytizle.com olarak ülkemizin içinde bulunduğu "salgın hastalık" risklerinin en aza inidirilmesi amacıyla gerçekleştirilen uygulamalara tam destek sunuyor, uzaktan eğitim için öğretmen ve öğrencilerimizin derslerine katkı sunmayı sürdürüyoruz. Dilerseniz yeni müfredata uyumlu içeriklerimize veya arşiv içeriklerimize erişebilir ve derslerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Slaytizle.com 16 yıldır olduğu gibi mümkün olan en uygun imkanlar ve ödeme koşulları ile öğretmen ve öğrencilerimize destek sunmaktadır. Bu kapsamda yıllardır sabit tutulan ücret politikamız bu süreçte de sabit kalacak ve kesinlikle bir artış yaşanmayacaktır. Ülkemizin eğitim ailesine elimizden geldiğince katkı sağlayabilmek amacıyla gayret göstermekteyiz.

ÖRNEK İÇERİKLER
İLKOKUL DERSLERİ
ORTAOKUL DERSLERİ
ÜYE OL© 2004 - 2023 Slaytizle.com - Tüm Hakları Saklıdır.